NSAA Boys Tennis Class B Seeded Players

#1 SINGLES
1. Mason Warner, Lincoln Pius X (22-8)
2. Zachary Kuo, Elkhorn (23-3)
3. Issac Gart, Mount Michael Benedictine (26-6)
4. Zachary Weber, Gretna (21-6)
5. Smaran Marupudi, Elkhorn South (20-12)
6. Nathen Bitzer, Waverly (20-9)
7. Thomas Hunt, Adams Central (21-6)
8. Joel Poland, Kearney Catholic (20-6)
9. Zion Moyer, McCook (28-5)
10. Avery Munson, North Platte (25-12)
11. Jake Bowman, Lincoln Christian (11-8)
12. Connor Barrett, Omaha Skutt Catholic (17-17)

#1 DOUBLES
1. Jonathan Fink/Benjamin Fink, Elkhorn South (27-5)
2. Bradyn Heiss/Luca Struffi, York (36-1)
3. Joseph Plachy/William Olson, Lincoln Pius X (14-2)
4. Joe Hitzemann/Peyton Rosenfels, Mount Michael Benedictine (19-3)
5. Connor Conrad/Brandt Groskreutz, Kearney Catholic (22-1)
6. Jackson Habrock/Samuel Beard, Elkhorn (19-7)
7. Langston Hoover/Logan Hoover, Nebraska City (10-3)
8. Caden Bortner/Mason Michaelis, McCook (26-7)
9. Asher Kula/Justice Hanmer, Omaha Skutt Catholic (7-5)
10. Hogan Wingrove/Harrison Martindale, Waverly (17-16)
11. Chance Crowe/Devin Garcia, Alliance (14-5)
12. Micah Daily/Nathan Ostrander, North Platte (20-13)

#2 SINGLES
1. Will Ulrich, Lincoln Pius X (17-0)
2. Nolan Sughroue, Adams Central (22-3)
3. Wyatt Behlen, Elkhorn (23-2)
4. Miles Meier, Elkhorn South (22-11)
5. Hayden Retzlaff, Waverly (23-5)
6. Eli Fox, Grand Island Central Catholic (8-1)
7. Evan Beran, Gretna (21-7)
8. Landon Seibert, Kearney Catholic (12-7)
9. Syd Wier, McCook (25-7)
10. Christian Norris, Omaha Skutt Catholic (14-7)
11. John Esser, York (19-17)
12. Hunter Barnette, North Platte (18-9)

#2 DOUBLES
1. Seth Fink/Michael Day, Elkhorn South (33-0)
2. William Trausch/Jason LaFleur, Elkhorn (23-3)
3. Hayden Royal/Hunter Royal, York (34-3)
4. Logan Barenberg/Isaac Hinze, McCook (25-2)
5. Samuel Rice/Thomas O'Donnell, Lincoln Pius X (10-7)
6. Adynn Kusek/Brayden Schram, Hastings (20-10)
7. Logan Hock/Alex Payne, Mount Michael Benedictine (8-1)
8. Blake Thiele/Nathan Obrecht, Kearney Catholic (14-8)
9. Gavin Lipovsky/Travis Niemeyer, Adams Central (20-10)
10. Jacob McNamara/Jayden Palik, Grand Island Central Catholic (12-10)
11. Harley Hill/Zachary Placek, Alliance (17-4)
12. Wyatt Brown/Gregory Bergeron, North Platte (14-13)